O firmie AGAM

Utraciłeś ważne dane prywatne lub firmowe z nośników? Jeżeli poszukujesz skutecznego rozwiązania, dzięki któremu odzyskasz dostęp do cennych dokumentów, projektów, zdjęć, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Firma AGAM w Lublinie oferuje profesjonalne odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników. Wieloletnie doświadczenie pracowników to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Natomiast nowoczesne laboratorium z zaawansowanym technicznie sprzętem pozwala na odzyskiwanie danych z najlepszą skutecznością.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych ze wszystkich nośników informacji:

  • dysków twardych (EIDE, SATA, SSD, SAS, SCSI),
  • macierzy RAID,
  • pendrive,
  • kart pamięci,
  • płyt CD, DVD.

Nie ma znaczenia czy doszło do usterek fizycznych, czy logicznych. Jesteśmy w stanie przywrócić dane bez względu na rodzaj uszkodzenia, system operacyjny oraz rodzaj danych. Analiza w kierunku odzyskania danych z nośnika informatycznego jest warunkowo bezpłatna.

W naszej ofercie znajduje się również odzyskiwanie danych z plików MS Office (Word, Excel) zabezpieczonych hasłem. Świadczymy ponadto kompleksowe usługi informatyczne dla firm.

Jeśli chcesz odzyskać dane z nośnika, postaw na profesjonalizm, rzetelność i skuteczność. Specjaliści z firmy AGAM przywrócą ważne dla Ciebie dane.