Inne usługi w ofercie firmy AGAM

Choć firma AGAM specjalizuje się przede wszystkim w odzyskiwaniu danych, świadczy dodatkowe usługi informatyczne.

W ofercie AGAM znajduje się m.in.

  • pełna obsługa informatyczna klientów instytucjonalnych,
  • wykonywanie kopii zapasowych,
  • instalacja oprogramowania,
  • nadzór nad sieciami komputerowymi,
  • ochrona przed wyciekaniem danych z firmy,
  • konserwacja urządzeń komputerowych,
  • tworzenie obrazów dysków twardych,
  • usuwanie wirusów komputerowych,
  • integracja systemów informatycznych.

Firma AGAM oferuje ponadto trwałe niszczenie danych zapisanych na różnych nośnikach – zdjęć, dokumentów, itp. Zajmuje się również zabezpieczeniem informacji oraz samych nośników, a także podnoszeniem bezpieczeństwa danych.

W ofercie AGAM znajduje się również doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego, w tym: komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, serwerów. Ponadto oferuje oprogramowanie antywirusowe i materiały biurowe XEROX.

Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę danej usługi, zapoznaj się z dostępną tam wiedzą i skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie (601 313 857 oraz 81 444 64 75).

Odzyskiwanie utraconych zdjęć ODZYSKIWANIE ZDJĘĆ – Potrafimy przywrócić Twoje zdjęcia, Twoje wspomnienia zapisane na nich. Jeśli straciłeś bardzo ważne fotografie, nie czekaj, skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc. Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy sprawi, że utracony album zdjęć ze ślubu, przyjęcia, chrztu, czy innych wydarzeń z przeszłości na nowo ujrzy światło dzienne.Zobacz więcej.

Kasowanie i niszczenie danychKASOWANIE DANYCH – Jeśli chcesz pozbyć się na zawsze filmów, zdjęć, dokumentów, czy innych plików z nośnika danych, nie wahaj się, dzwoń do nas.  Sprawnie trwale niszczymy wszelkie dane. Napisz do nas z jakiego urządzenia/nośnika chcesz usunąć niekorzystne dla Ciebie dane, a na 100% pomożemy. Zapoznaj się również z cennikiem.Zobacz więcej na ten temat.

Zabezpieczanie danychZABEZPIECZANIE DANYCH – Zastanawiasz się jak odpowiednio zabezpieczyć swoje pliki? W tym artykule posiądziesz wartościową wiedzę na ten temat. Sprawdź także co możemy Ci zaproponować w tym zakresie.Kliknij i zobacz więcej informacji.

Podnoszenie bezpieczeństwa danychPODNOSZENIE BEZPIECZEŃSTWA DANYCH – Oferujemy doradztwo dotyczące podnoszenia bezpieczeństwa danych. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie. Jeśli jesteś zainteresowany usługą, prosimy o kontakt. Ustalimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich potrzeb.Dowiedz się więcej.