Odzyskiwanie zdjęć z wszystkich nośników

Odzyskiwanie zdjęćZdjęcia są dla wielu osób niezwykle cenne. Stanowią bowiem formę upamiętniania ważnych wydarzeń, itp. Niekiedy też stanowią część dorobku zawodowego bądź są gromadzone na potrzeby firmowych prezentacji, itp. Często ich strata jest więc ogromna. Na szczęście odzyskiwanie utraconych zdjęć – czy to z komputera, laptopa, czy z aparatu i telefonu jest możliwe. Pod warunkiem, że uszkodzony nośnik trafi w ręce specjalistów.

Utrata zdjęć z różnych nośników nie zawsze jest spowodowana samym urządzeniem (np. komputerem, aparatem fotograficznym, telefonem) jak:

  • sformatowanie karty,
  • uszkodzenie karty,
  • awarii zasilania,
  • błędne połączenie aparatu lub karty z komputerem,
  • błędu w czasie odczytu przez port USB.

Uszkodzenia mogą mieć charakter mechaniczny (fizyczny), elektroniczny, logiczny, a niekiedy – także termiczny. W efekcie czego może dochodzić do utraty danych. Zaś prawdopodobieństwo ich odzyskania jest największe, gdy konkretny nośnik trafi do profesjonalistów. Samodzielne odzyskiwanie zdjęć – czy to z karty pamięci, z pendrive czy z dysku często kończy np. nadpisaniem danych. Nie są zatem zalecane próby przeglądania pozostałych fotografii, wykonywania kolejnych zdjęć ani też instalowania karty w innych urządzeniach. Często prowadzi to do nieodwracalnej utraty części lub wszelkich zdjęć. Dlatego, gdy stracisz zapisane na nośniku fotografie, wyjmij nośnik z urządzenia i nie podłączaj go ponownie.

Borykasz się z problemem usuniętych zdjęć? Chcesz je odzyskać skutecznie? Nie podejmuj żadnej samodzielnej próby – nawet z użyciem specjalistycznych programów komputerowych. Zgłoś się jak najszybciej do profesjonalistów z firmy AGAM. Zajmujemy się profesjonalnie odzyskiwaniem zdjęć cyfrowych oraz plików graficznych w każdym formacie także RAW. Np. wektorowym (.ai, .cdr, .eps); rastrowym (.jpg, .psd, .bmp, .tiff). Nie ma znaczenia również typ uszkodzenia i nośnika oraz pojemność. Korzystając z usług naszej firmy, możesz mieć pewność wysokiej jakości usług. Dlatego skontaktuj się z nami już teraz.